Hotely, nákupy a zábava | Hotel PRAGUE INN | Ulice 28 října, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

 Komfortní a útulný hotel v srdci Prahy

Václavské náměstí a ulice 28. října se nachází v samém srdci starobylé Prahy a tvoří s náměstím Staroměstským jeden z nejskvostnějších historických celků. Je místem, kde rodina staropražských pánů otevřela v měšťanském domě, jehož počátky sahají do první poloviny 14. století, slavný obchod s originálním českým sklem.

Čtyřpodlažní dům "U Zlatého úlu", v němž je po náročné rekonstrukci nově otevřen komfortní hotel, je nejstarším domem na Václavském náměstí a vznikl asi ve 2. pol. 14. století.

Samotná budova je zdobena již od 15. století freskami slavných českých malířů a nabízí neuvěřitelné výhledy na věže a střechy historického jádra města.

Druhá budova traktu náležící jako celku hotelového areálu má své prvopočátky v letech 1458. Na konci 40. let 19. stol. došlo k jeho přestavbě spojené se sloučením předchozí budovy v jeden trakt, ze kterého tak v současné době vychází podoba novodobého velmi útulného hotelu.

Kontakt

  • Hotel PRAGUE INN
  • Ulice: 28. října 378/15
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.